NAJLEPSZE SZTUCZKI NA POWRÓT DO SZKOŁY I PROJEKTY DIY, KTÓRE MUSISZ WYPRÓBOWAĆ
NAJLEPSZE SZTUCZKI NA POWRÓT DO SZKOŁY I PROJEKTY DIY, KTÓRE MUSISZ WYPRÓBOWAĆ
NIESAMOWITE SZKOLNE SZTUCZKI I KAWAŁY

Cześć wszystkim! Lato dobiega końca i czas szykować się do szkoły!
Przed wami fantastyczny filmik, w którym znajdziecie proste, ale bardzo przydatne sztuczki oraz doskonałe pomysły na kawały!
Pokażemy wam, jak ściągać na sprawdzianie za pomocą balona, telefonu i innych przedmiotów. W filmiku znajdziecie też pomysły na proste rękodzieła i projekty, które bez problemu odtworzycie.
Mamy też świetny sposób na kawał, który możecie zrobić koledze z klasy 😉 Zmieszajcie żelatynę z colą i wlejcie mieszankę do słomek do napojów. W ten sposób powstaną żelkowe robaki, które możecie włożyć do kanapki znajomego. Taki psikus na pewno na długo zapadnie mu w pamięć 😅
Pokażemy wam też, jak uporządkować w plecaku szkolne przybory, jak ulepszyć zeszyty, ołówki i nie tylko! Koniecznie sprawdźcie wszystkie nasze sztuczki i projekty DIY i bawcie się dobrze, szykując na nowy rok szkolny!

ZNACZNIKI CZASU:
00:01 – Sztuczki z pistoletem na klej
00:19 – Jak wykorzystać balon do ściągania na sprawdzianie
01:53 – Kawał z robakami
05:30 – Prank z pękniętym wyświetlaczem telefonu
07:00 – Jak uporządkować pisaki

Niniejszy filmik stworzony został w celach rozrywkowych. Nie gwarantujemy jego kompletności, bezpieczeństwa czy niezawodności. Wszelkie działania podejmowane w związku z informacjami zawartymi w tym filmie podejmowane są na własne ryzyko i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. Chcąc samodzielnie wykonać obejrzany materiał, widz ma obowiązek kierować się kryteriami właściwej oceny i zdrowego rozsądku oraz zastosować właściwe środki ostrożności.

Filmik może zawierać działania wykonywane przez naszych aktorów w kontrolowanym środowisku. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać obejrzany materiał, powinieneś kierować się kryteriami właściwej oceny, zdrowego rozsądku oraz zastosować odpowiednie środki ostrożności.

Wszystkie nazwy produktów i firm pojawiające się w filmiku są znakami towarowymi™ lub zastrzeżonymi® znakami towarowymi należącymi do odpowiednich właścicieli. Posługiwanie się nimi nie oznacza powiązania z daną marką ani korzystania z jej wsparcia.

—————————————————————————

Zasubskrybuj nasz kanał:

5-MINUTOWE Sztuczki: https://goo.gl/6wuSmZ

Jasna Strona: https://www.facebook.com/Jasna-Strona-104251721126053/

Materiały stockowe (zdjęcia, filmy i in.)

https://www.depositphotos.com

https://www.shutterstock.com

https://www.eastnews.ru

Muzyka według Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/