HARİKA YAZ İPUÇLARI VE DIY FİKİRLERİ
HARİKA YAZ İPUÇLARI VE DIY FİKİRLERİ
Sizler için hazırladığımız harika ipuçları sayesinde yazın tadını çıkarın! Gelin, pet şişedeki lezzetli jöle tarifiyle başlayalım. Bir şişenin içine kola ve şerbet koyarak karıştırın ve sonra dondurun. Ev yapımı buz jöleniz hazır! 😉 Yaz partileri için yapacak bir şeyler mi arıyorsunuz? En sevdiğiniz meyveleri alın, buz kalıplarında dondurun ve daha sonra içeceklerinize koyabileceğiniz buzlu meyveleriniz hazır olsun! Bedeninizle resim çizdiniz mi? Videoyu izlemeye devam edin ve eşsiz bir sanat eserini nasıl yapacağınızı öğrenin. Eğer kendin yap projelerine yeni başladıysanız ve kıyafetlerinizi güncellemek istiyorsanız, size harika yöntemler göstereceğiz. Eğer şortunuz çok kısaysa, bu sorunu hızlıca çözebilirsiniz. Nasıl yapacağınızı öğrenmek için videoyu izlemeyi unutmayın! Bu yaz, birbirinden harika fotoğraflar ve selfiler çekmek için size göstereceğimiz fotoğrafçılık tüyolarını kullanmayı unutmayın!

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:32 – Kumsal için zekice bir fikir

01:41 – Buz meyveler

01:56 – Eğlenceli sanat fikirleri

02:43 – Kısa şortlara çözüm

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com