WOW! GENIALNE HACKI Z DŁUGOPISEM 3D || Fajne hacki DIY od 123 GO!
WOW! GENIALNE HACKI Z DŁUGOPISEM 3D || Fajne hacki DIY od 123 GO!
SUBSKRYBUJ http://bit.ly/2MgmvQO

Potrzebujecie nowej sukienki albo czegoś od swojej młodszej siostry? Wiemy, jak wam pomóc! Obejrzyjcie nasze hacki z długopisem 3D i zapiszcie sobie te pomysły!

Jakbyście wykorzystali długopis 3D? Dajcie znać w komentarzach! Podzielcie się tym filmikiem ze znajomymi i subskrybujcie nasz kanał, jeśli macie ochotę na więcej!
#123GO! #śmieszne
Muzyka od Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/ Materiały stockowe: https://www.depositphotos.com https://www.shutterstock.com

Ten filmik powstał w celach rozrywkowych. Nie udzielamy żadnych gwarancji odnośnie dokładności, bezpieczeństwa i rzetelności. Wszelkie działania inspirowane zawartymi tu informacjami są podejmowane na własne ryzyko. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. W razie próby odtworzenia przedstawionych czynności widz powinien właściwie ocenić sytuację i zachować środki ostrożności.

Niniejszy filmik może prezentować czynności wykonywane przez naszych aktorów w środowisku kontrolowanym – jeśli planujesz je powtórzyć, zachowaj ostrożność i kieruj się zdrowym rozsądkiem.